Napi programok

1.nap

16:00-18:00    Érkezés/Regisztráció
18:00-19:00    Vacsora
19:00-22:00   Hegyi beszéd Ambrózy Tamás atya / Szentmise a Haraszt hegyen
22:00-23:30   Hangolódás / Kertmozi
23:00-07:00   Silencium

2.nap

07:30-08:30   Ébresztő/Reggeli
08:30-09:30   1. Kiscsoportos foglalkozás
09:30-10:30    1. Tematikus előadás "Én vagyok az Út" - Bíró Csaba és felesége
10:30-11:00      Élve boncolás - Kérdezz/Felelek az előadókkal
11:00-12:00      Szentmise
12:00-13:00     Ebéd
13:00-16:00     Szabadidős programok
16:00-17:30     Műhelyek/Tanúságtétel
17:30-18:30     2. Kiscsoportos foglalkozás
18:30-19:30     Vacsora
19:30-24:00    Esti program / Dicsőítés
24:00-07:30   Silencium

3.nap

07:30-08:30    Ébresztő/Reggeli
08:30-09:30    3. Kiscsoportos foglalkozás
09:30-10:30     2. Előadás: "Én vagyok az Igazság" - Verbita atya előadása
10:30-11:00       Élve boncolás - Kérdezz/Felelek az előadókkal
11:00-12:00       Szentmise
12:00-13:00      Ebéd
13:00-16:00      Szabadidős programok (Íjászok Viadala, Buborékfoci, Soft-csúzlis adok-                                     kapok játék, Lézercsata)
16:00-17:30      Műhelyek
17:30-18:30      4. Kiscsoportos foglalkozás
18:30-19:30      Vacsora
19:30-24:00     Esti program / Szentségimádás/ Táncház-Buli
24:00-07:30    Silencium

4.nap

7:30-08:30     Ébresztő/Reggeli
08:30-09:30  5. Kiscsoportos foglalkozás
09:30-10:30   3. Előadás: "Én vagyok az Élet" - Lábán Tamás és Kata előadása
10:30-11:00     Élve boncolás - Kérdezz/Felelek az előadókkal
11:00-12:00     Szentmise
12:00-13:00    Ebéd
13:00-16:00    Szabadidős programok (Íjászok Viadala, Buborékfoci, Soft-csúzlis adok- kapok                         játék, Lézercsata)
16:00-17:30    Műhelyek
17:30-18:30    6. Kiscsoportos foglalkozás
18:30-19:30    Vacsora
19:30-24:00   Esti program / Szentségimádás / Tábortűz és csapatjátékok
24:00-07:30  Silencium

5.nap

07:30-08:30   Ébresztő/Reggeli
08:30-09:30   7. Kiscsoportos foglalkozás
09:30-10:30    3. Előadás: "Én vagyok az Út, az Igazság és az Élet" - Ambórzy Tamás
10:30-11:00      Élve boncolás - Kérdezz/Felelek az előadóval
11:00-12:00      Szentmise
12:00-13:00     Ebéd
13:00-15:00     Sátorbontás, búcsú, hazautazás