Napi programok

1. nap (szerda) 07.13.

14:00-16:00 Érkezés/Regisztráció/Sátorállítás

16:00-17:30 Ismerkedős játékok

17:30-18:00 Technikai szünet

18:00-19:00 Vacsora

19:00-23:00 Szentmise a hegyen

23:00-07:30 Silencium

2. nap (csütörtök) 07.14.

07:30-08:30 Ébresztő/Reggeli

08:30-08:50 Technikai szünet

8:50-9:00 Reggeli Ima

9:00-9:50 1. előadás - Önmagunk szeretete

9:50-10:15 Élve boncolás - Interaktív

10:15-10:50 1. kiscsoportos foglalkozás

10:50-11:00 Technikai szünet

11:00-12:00 Szentmise

12:00-13:00 Ebéd

13:00-16:00 Szabadidős tevékenységek

16:00-17:30 1. műhely

17:30-19:00 2. kiscsoportos foglalkozás

19:00-20:00 Vacsora

20:00-23:30 Éjszakai túra

23:30-07:30 Silencium


3. nap (péntek) 07.15.

07:30-08:30 Ébresztő/Reggeli

08:30-08:50 Technikai szünet

8:50-9:00 Reggeli Ima

9:00-9:50 2. előadás - Család szeretete

9:50-10:15 Élve boncolás - Interaktív

10:15-10:50 3. kiscsoportos foglalkozás

10:50-11:00 Technikai szünet

11:00-12:00 Szentmise

12:00-13:00 Ebéd

13:00-16:00 Szabadidős tevékenységek

16:00-17:30 Műhelyek

17:30-19:00 4. kiscsoportos foglalkozás

19:00-20:00 Vacsora

20:00-23:30 Szentség imádás

23:30-07:30 Silencium


4. nap (szombat) 07.16.

07:30-08:30 Ébresztő/Reggeli

08:30-08:50 Technikai szünet

8:50-9:00 Reggeli Ima

9:00-9:50 3. előadás - Ellenség szeretete

9:50-10:15 Élve boncolás - Interaktív

10:15-10:50 5. kiscsoportos foglalkozás

10:50-11:00 Technikai szünet

11:00-12:00 Szentmise

12:00-13:00 Ebéd

13:00-16:00 Szabadidős tevékenységek

16:00-17:30 Műhelyek

17:30-19:00 5. kiscsoportos foglalkozás

19:00-20:00 Vacsora

20:00-23:30 Tábortűz játékokkal, előadással

23:30-07:30 Silencium


5. nap (vasárnap) 07.17.

07:30-08:30 Ébresztő/Reggeli

08:30-08:50 Technikai szünet

8:50-9:00 Reggeli Ima

9:00-9:50 4. előadás - Szolgáló szeretet

9:50-10:15 Élve boncolás - Interaktív

10:15-10:50 6. kiscsoportos foglalkozás

10:50-11:00 Technikai szünet

11:00-12:00 Szentmise

12:00-13:00 Ebéd

13:00-16:00 Búcsúzás/Sátorbontás